Derdhje precize për pjesët e makinerive bujqësore

Përshkrim i shkurtër:

Numri i modelit.km-c079 Zbatimi i procesit të derdhjes së dyllit të humbur Pjesët e makinerisë Përgatitja e sipërfaqes Lustrim Toleranca e përpunimit +/-0,02 mm Certifikata ISO 9001:2008 Toleranca +-0,005 mm Trajtimi termik 20 Marka tregtare KM Specifikimi ISO9001 Metoda e derdhjes me çelik Mjetet e derdhjes me çelik. Vrazhdësia Ra1.6 Standard AISI Madhësia Çfarë dëshironi.


 • Çmimi FOB:0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / copë
 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  produkt-dhjetor_01

  produkt-dhjetor_03
  Numri i modelit. km-c079
  Procesi Hedhja e dyllit të humbur
  Aplikacion Pjesë Makineria
  Përgatitja e sipërfaqes Lustrim
  Toleranca e përpunimit +/-0,02 mm
  Certifikimi ISO 9001:2008
  Toleranca +-0,005 mm
  Trajtimit të ngrohjes 20
  Markë tregtare KM
  Specifikim ISO9001
  Metoda e derdhjes Hedhja e gravitetit termik
  Teknika e derdhjes Derdhja me presion
  Materiali Çeliku i karbonit
  Vrazhdësia e sipërfaqes Ra1.6
  Standard AISI
  Madhësia Cfare do
  Trajtim sipërfaqësor Shpërthimi me gjuajtje
  Trajtim i galvanizuar 0.0002 mm
  Paketa e Transportit Kërkesat e Klientit
  Origjina Ningbo Zhejiang Kinë

  Çmimi i prodhimit është vetëm për referencë, varet nga vizatimi juaj.Çdo pjesë makinerie që mund të përpunojmë??vetëm nëse na dërgoni vizatimin e projektuar.Mirë se vini?? miq nga e gjithë fjala për hetim, ne do t'ju japim një? çmim të kënaqshëm.

  Ningbo Yinzhou Ke Ming Machinery Manufacturing Co., Ltd. është natyra e industrisë dhe tregtisë së biznesit, e themeluar në vitin 1996, mbulon?? 5000 metra katrorë, ndodhet në rrethin Yinzhou, Ningbo. Ne kryesisht ofrojmë pjesën e përpunimit, pjesën e farkëtimit, pjesën e derdhjes ,pjese stampimi.Një gjë mund të premtojmë se kompania jonë do të ofrojë produkte profesionale dhe shërbime profesionale për miqtë nga e gjithë bota.

  produkt-dhjetor_05produkt-dhjetor_06produkt-dhjetor_07Ningbo Yinzhou Ke Ming Machinery Manufacturing Co., Ltd. e specializuar në prodhimin e derdhjeve të investimit të dyllit të humbur dhe produkteve të gatshme në çelik karboni dhe çeliku me aliazh të ulët, është një furnizues i derdhjeve investuese me proces xhami uji në Kinë.Ai përbëhet nga 2 objekte kryesore, si shkritoret e derdhjes së çelikut dhe fabrika e përpunimit CNC, të cilat na mundësojnë furnizimin me derdhje precize dhe produkte të gatshme me një kapacitet prodhimi vjetor prej mbi 10000 tonë, dhe produktet eksportohen kryesisht në Evropë, Amerikë, Japoni dhe të tjera. destinacione në mbarë botën.

  keming

 • E mëparshme:
 • Tjetër: