High Quality Precision dëgjueshëm Hekuri tub centrifugale

Përshkrim i shkurtër:

Model NO.  km-c343 Casting Method  Directional Crystallization Application  Machinery Parts Material  Iron Surface Roughness  Ra3.2 Certification  ISO 9001:2000,ISO 9001:2008 2000, ISO 9001 2008 Tolerance  +-0.005mm Heat Treatment  20 Trademark  KM Specification  ISO9001 HS Code  7307110000 Type  Clay Dry Sand Sand Core Type  Sodium Silicate Sand Core Machining  CNC Machining Surface Treatment  Sand Blast Standard  AISI Size  What You Want Surface ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  -produkt dec_01

  -produkt dec_03
  Numri i modelit.  km-c343
  Kallëp Metoda  Kristalizimi drejtuar
  Aplikacion  makineri, Pjesë
  material  hekur
  Vrazhdësi sipërfaqe  Ra3.2
  vërtetim  ISO 9001: 2000, ISO 9001: 2008
  2000, ISO 9001 2008
  tolerancë  + -0.005mm
  Trajtimit të ngrohjes  20
  shenjë dalluese  KM
  Specifikim  ISO9001
  Kodi HS  7307110000
  lloj  Clay Sand Dry
  Sand Core Lloji  Natriumi silikat Core Sand
  machining  CNC Machining
  Trajtim sipërfaqësor  Blast Sand
  standard  AISI
  madhësi  Cfare do
  Sipërfaqe  Shot prish
  Trajtimi galvanizuar  0.0002mm
  Paketa Transport  Kërkesat e Klientit
  origjinë  Ningbo Zhejiang China

  Çmimi i prodhimit është vetëm për referencë, kjo varet vizatim tuaj. Çdo pjesë makine ne mund të procesit ?? vetëm në qoftë se ju të na dërgoni projektuar vizatim. Mirë se vini ?? miq nga e gjithë fjalën hetim, ne do të ju jap një? Satisfing çmim.

  Ningbo Yinzhou Ke Ming Makineri Prodhim Co, Ltd, është industrisë dhe tregtisë natyra e biznesit, e themeluar në vitin 1996, mbulon ?? 5.000 metra katror, ​​është e vendosur në Yinzhou Qarkut, Ningbo.we kryesisht ofrojnë pjesën e përpunimit, forcon pjesë, që hedh pjesë , vulosje pjesë. Një gjë që ne mund të premtojmë se kompania jonë do të ofrojë produkte profesionale dhe servece profesional për miq nga e gjithë bota.

  -produkt dec_05-produkt dec_06-produkt dec_07Ningbo Yinzhou Ke Ming Machinery Manufacturing Co., Ltd.specializing në prodhimin e humbur aktrime investimeve dylli dhe produkteve të gatshme në çelik të karbonit dhe çeliku të ulët aliazh, është një furnizues i aktrime investimeve me procesin gotë ujë në Kinë. Ai përbëhet nga 2 objekteve të mëdha, si hedh çeliku shkritore dhe fabrika CNC machining e cila na mundëson që të furnizojë dy aktrime saktësi dhe produktet e përfunduar me një kapacitet prodhues vjetor prej mbi 10.000 ton, dhe produktet eksportohen kryesisht në Evropë, Amerikë, Japoni dhe të tjera destinacionet në mbarë botën.

  Keming

 • Previous:
 • Next:

 •