Pump Betoni Pjesë këmbimi me çelikut

Përshkrim i shkurtër:

Model NO.  KM-C011 Process  Lost Wax Casting Application  Machinery Parts Surface Preparation  Polishing Machining Tolerance  +/-0.02mm Certification  ISO 9001:2008 Trademark  KM Origin  Ningbo Zhejiang China Casting Method  Thermal Gravity Casting Molding Technics  Pressure Casting Material  Carbon Steel Surface Roughness  Ra1.6 Standard  AISI Size  What You Want Specification  ISO9001 The price of the production is just for reference, it depends your ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  -produkt dec_01

  -produkt dec_03
  Numri i modelit.  KM-C011
  Procesi  Lost Kallëp Wax
  Aplikacion  makineri Parts
  Përgatitja Sipërfaqja  lustrim
  Machining Toleranca  +/- 0,02 mm
  vërtetim  ISO 9001: 2008
  shenjë dalluese  KM
  origjinë  Ningbo Zhejiang China
  Kallëp Metoda  Kallëp termike Gravity
  Technics derdhur  Presioni Kallëp
  material  Çeliku karbonit
  Vrazhdësi sipërfaqe  Ra1.6
  standard  AISI
  madhësi  Cfare do
  Specifikim  ISO9001

  Çmimi i prodhimit është vetëm për referencë, kjo varet vizatim tuaj. Çdo pjesë makine ne mund të procesit ?? vetëm në qoftë se ju të na dërgoni projektuar vizatim. Mirë se vini ?? miq nga e gjithë fjalën hetim, ne do të ju jap një? Satisfing çmim.

  Ningbo Yinzhou Ke Ming Makineri Prodhim Co, Ltd, është industrisë dhe tregtisë natyra e biznesit, e themeluar në vitin 1996, mbulon ?? 5.000 metra katror, ​​është e vendosur në Yinzhou Qarkut, Ningbo.we kryesisht ofrojnë pjesën e përpunimit, forcon pjesë, që hedh pjesë , vulosje pjesë. Një gjë që ne mund të premtojmë se kompania jonë do të ofrojë produkte profesionale dhe servece profesional për miq nga e gjithë bota.

  -produkt dec_05-produkt dec_06-produkt dec_07Ningbo Yinzhou Ke Ming Machinery Manufacturing Co., Ltd.specializing në prodhimin e humbur aktrime investimeve dylli dhe produkteve të gatshme në çelik të karbonit dhe çeliku të ulët aliazh, është një furnizues i aktrime investimeve me procesin gotë ujë në Kinë. Ai përbëhet nga 2 objekteve të mëdha, si hedh çeliku shkritore dhe fabrika CNC machining e cila na mundëson që të furnizojë dy aktrime saktësi dhe produktet e përfunduar me një kapacitet prodhues vjetor prej mbi 10.000 ton, dhe produktet eksportohen kryesisht në Evropë, Amerikë, Japoni dhe të tjera destinacionet në mbarë botën.

  Keming

 • Previous:
 • Next:

 •