Rreth nesh

Ningbo Yinzhou Ke Ming Makineri Prodhim Co, Ltd specializuar në prodhimin e humbur aktrime investimeve dylli dhe produkteve të gatshme në çelik të karbonit dhe çeliku të ulët aliazh, është një furnizues i aktrime investimeve me procesin gotë ujë në Kinë. Ai përbëhet nga 2 objekteve të mëdha, si hedh çeliku shkritore dhe fabrika CNC machining e cila na mundëson që të furnizojë dy aktrime saktësi dhe produktet e përfunduar me një kapacitet prodhues vjetor prej mbi 10.000 ton, dhe produktet eksportohen kryesisht në Evropë, Amerikë, Japoni dhe të tjera destinacionet në mbarë botën.

Kompania jonë është e vendosur në qytetin e famshme industrial Yinzhou, Ningbo në Kinë. Ai është shumë i përshtatshëm për të arritur me një pozicion i favorshëm gjeografik. Kompania jonë është themeluar në vitin 2002, ajo mbulon një sipërfaqe prej 5000 metra katrore dhe tani ka më shumë se 50 employees.We kemi fabrika moderne dhe të avancuar dhe pajisjet e CNC.

Produktet tona mbulojnë një gamë të gjerë të industrive, duke përfshirë treni dhe hekurudhor, Automobile & Truck, makineri ndërtimi, makineri e minierave, Forklift, makineri bujqësore, ndërtimit të anijeve, makineri naftës, ndërtimit, valvula dhe pompat, makinë elektrike, hardware, pajisjet e energjisë dhe kështu me radhë. Ne jemi të aftë për të prodhuar produkte sipas vizatimeve të klientëve ose mostra, ne fokusohemi në të dy çeliku të karbonit dhe çeliku të ulët aliazh. Deri më sot, më shumë se 100 lëndëve të para dhe 5000 lloje të produkteve të ndryshme janë zhvilluar dhe prodhuar nga ne. Ne jemi të njohur me standardet e ndryshme industriale, të tilla si kineze GB, ASTM amerikan, AISI, DIN gjermanisht, frëngjisht NF, japoneze JIS, BS britanik, Australian AS dhe Shoqata e hekurudhave amerikane (AAR) dhe standardet e tjera industriale.