• 1 (11)

Ningbo Yinzhou Ke Ming Machinery Manufacturing Co., Ltd.specializing në prodhimin e humbur aktrime investimeve dylli dhe produkteve të gatshme në çelik të karbonit dhe çeliku të ulët aliazh, është një furnizues i aktrime investimeve me procesin gotë ujë në Kinë.

Kompania jonë është e vendosur në qytetin e famshme industrial Yinzhou, Ningbo në Kinë. Ai është shumë i përshtatshëm për të arritur me një pozicion i favorshëm gjeografik. Kompania jonë është themeluar në vitin 2002, ajo mbulon një sipërfaqe prej 5000 metra katrore dhe tani ka më shumë se 50 employees.We kemi fabrika moderne dhe të avancuar dhe pajisjet e CNC.

machining Center

Ai përbëhet nga 2 objekteve të mëdha, si hedh çeliku shkritore dhe fabrika CNC machining e cila na mundëson që të furnizojë dy aktrime saktësi dhe produktet e përfunduar me një kapacitet prodhues vjetor prej mbi 10.000 ton, dhe produktet eksportohen kryesisht në Evropë, Amerikë, Japoni dhe të tjera destinacionet në mbarë botën.

shiko më shumë
  • tesew
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6