Контактирајте не

Ningbo Yinzhou Ke Минг Машини Производство копродукции, ООД

NINGBO KEMING MACHINERY MANUFACTURING CO.,LIMITED

адреса

Xichemen индустриска зона, Џија

Село, YunlongTown, Yinzhou

Област, Ningbo, Жеџијанг, Кина. 315135

Е-пошта

Продажба: Sale@nbkeming.com

Технологија: nbkeming@163.com

Набавка: Cary@nbkeming.com

телефон

Тел: 86-574-88067389

Телефон: 86-13968296962

Факс: 86-574-88067389

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?